19 Kasım 2013 Salı

EVERYDAY MINERALS MINT COLOR CORRECTOR KAPATICI

 
+Everyday Minerals ürünlerinde çok fazla çeşitlilik var. Bu ürünlerinden biri "Mint Color Corrector" kapatıcı. Yeşil kırmızının zıt tonu olduğu için yüzünde özellikle burun çevresi ve yanaklarında kırmızılık olan kişiler için kırmızılığı kapatması için öneriliyor. Benim cildimde belli bir kapatıcılık problemi yok.Ben bu ürünü sivilce lekelerim için almıştım. Kapatıcı toz şeklinde ancak kapatıcı fırçası ile cilde uyguladığınızda kremsi bir yapıya dönüşüyor. Yapı olarak ciltte gerçekten güzel duruyor. Kalıp gibi durmuyor. 


Ben bu ürünü aldıktan sonra birkaç defa kullandım daha sonra kullanmadım. Çünkü küçük küçük bölgelerde kullanınca biraz fazla yeşil oluyor. Küçük bir alanda yayma imkanı olmadığı için fazla yeşil duruyor. Benim yüzümde yanak bölgemde küçük bir kaç tane sivilce lekesi olduğu için yeşil görünümün önüne geçemedim.


Yüzünde ciddi bir kızarıklık problemi olmayan için gereksiz bir ürün. Ancak sistik akne problemi olan, yüzünün geniş bir alanında kızarıklık problemi olanlar için harika bir ürün olacaktır. Zira kapatıcıyı geniş bir alanda iyici yedirerek kullandığınızda kırmızılığı çok iyi kapatacaktır. Ayrıca bu kapatıcı mineral bir ürün, içerisinde ciltteki gözenekleri tıkayacak bir madde yok.

Bu kapatıcıyı www.emturkiye.com adresinden eğer stokları tükenmemişse alabilirsiniz :) Fiyatı 22TL.
 Ya da +Markafoni+trendyol ya da +limango Türkiye da yer alan kampanyaları takip edebilirsiniz. Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi alışveriş sitelerinde oldukça pahalı satılıyor.

Diğer bir mineral makyaj markası olan Physicians formula'nın kapatıcı ile ilgili yorumlarımı görmek isterseniz buraya tıklayın.


Hiç yorum yok: