2 Kasım 2013 Cumartesi

REAL TECHNIQUES MAKYAJ FIRÇALARI

Bu yazımda gerek amatörler gerekse de profesyonel makyaj sanatçıları tarafından tercih edilen +Real Techniques fırçalardan söz edeceğim.
Bu fırçaların renkleri gerçekten harika, çok güzel bir pembe :)
Sol baştaki ilk fırça setting brushbunu toz kapatıcılarım için ve farları yedirmek için kullanıyorum.
ortadaki stippling brush; Bu fırçayı sıvı fondötenler ve allık için kullanıyorum.
en sondaki en büyük olan blush brushAdı üstünde allık fırçası, parlamayı engellemek için pudralarda da kullanabilirsiniz bence zira oldukça büyük.
 Bu fırçalar İngiliz make up artist Samantha Chapman'ın. Kendisinin +YouTube da kız kardeşiyle birlikte +pixiwoo  diye bir kanalı var. Çeşitli makyaj videolarını izleyebilirsiniz.

Ben bu ürünleri yurtdışındaki bir kozmetik alışveriş sitesinden sipariş ettim. Yaklaşık 2 haftada elimde oldular. Alık fırçası kargo dahil 9.99 pound. setting brush 6.99, blush brush ise 10.99 pound. Mac fırçalara göre oldukça hesaplı. Mac fırçaların 3 te 1 fiyatına alabiliyorsunuz. Bütçeyle dost, dünya çapında da oldukça popüler, güzel fırçalar. Kılları da dökülme yapmıyor.

Tüm dünyada çok popüler olan başka bir makyaj fırçası markası Sigma. Sigma makyaj fırçalarıma ve sigma fırçalar hakkındaki yorumlarıma bakmak isterseniz buraya tıklayın.
Yorum Gönder