24 Kasım 2013 Pazar

The Balm'dan Yeni Makyaj Paleti; "Balm Voyage"

Balm ürünleri malum hem kalite hem de fiyat olarak hem Dünya'da hem de Türkiye'de çok ilgi görüyor. The Balm markası yeni bir palet çıkarmış "Balm Voyage". Konsept olarak farklı şehirlere yapılan yolculuklar var kapakta. Kapakta yer alan şehirlerden biri de İstanbul. Böylece İstanbul reklamı da Tüm Dünya'da yapılmış oluyor. Far paletinin konseptinin deyahat olduğuna bakmayın. Bu palet hiç de seyahatlerinizde yanınızda götürebileceğiniz nitelikte değil.  Farların boyutları oldukça büyükmüş. Yani kolay kolay her yere yanınızda taşıyamazsınız. Balm'ın diğer far paletleri bu paletin yanında oldukça küçük kalıyormuş. İçerisinde 16 tane far ve 3 tane ruj var.. Bu palette ağırlıklı olarak yine kahve tonlarında farlar var. Ama diğer paletlerinden farklı olarak mavi ve lila, mor gibi renkler var. Rujların ikisinin rengi birbirine çok benziyormuş. Rujlar aynı zamanda yanaklarda allık olarak da kullanılabiliyormuş.
Bu yeni palet Amerika'da hali hazırda satışta, yakında +Gratis lerde de yerini alır diye düşünüyorum.  Fiyatı 42.50 dolar. Türkiye'ye geldiğinde fiyatı 79 TL civarı olur diye düşünüyorum. İlk geldiğinde yine Gratis'lerde yok satacak bir ürün olur. Bende dört gözle kendisini bekleyenlerdenim.

Sephora'nın Urban Decay'in Naked paletlerine alternatif olarak çıkardığı, doğal tonlarda pırıltılı ve mat farlardan oluşan "Sephora IT" far paleti ile ilgili yorumlarıma bakmak ve detaylı bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayın.

Hiç yorum yok: