2 Aralık 2013 Pazartesi

BENEFIT HOOLA BRONZLAŞTIRICI

 Benefit Hoola  tüm dünyada en beğenilen bronzlaştırıcı. Bu kadar çok beğenilmesinin en önemi nedeni yeşil alt tonlu bir kahve olması. Böylece yüzde turuncu durmuyor. Kırımızı alt tonlu kahveler turuncu görünüyor.


 İçerisinde fotoğrafta gördüğünüz fırçası var. Bu tarz küçük paketlerin içinden çıkan fırçalar çok kötü oluyor ancak bu öyle değil. Çantanızdan benefit hoola yı çıkarıp çok rahatlıkla bu fırçayla uygulayabilirsiniz. Ama ben bunun için Mac 109 fırça kullanıyorum.

Renk olarak bu fotoğrafta görebiliyorsunuz. Yazın bronz tende çok güzel oluyor. Ancak kışın açık tende çok koyu duruyor. Bu nedenle kışın çok az kullanıyorum. Yoksa açık tende çamur gibi duruyor.

 Benim elmacık kemiklerim belirgin değil. Yanaklarım düz bu yüzden yanaklarıma derinlik vermek için mutlaka her makyaj yaptığımda yanak çukurlarıma mat bronzlaştırıcı uyguluyorum. Benim için allıktan daha önemli bir makyaj malzemesi. Bronzlaştırıcıyı en iyi uygulayacağınız yer yanak kemiklerinizin hemen altı. Yerini bulmanın en kolay yolu ise makyaj fırçasını bir ucunu kulağınızın başlangıç yeri ile dudak kenarınızın arasına yerleştirmeniz. Makyaj fırçasının kulak başlangıcı ve dudak kenarı arasında bulunduğu yer tam olarak broznlaştırıcıyı uygulayacağınız yer.Ayrıca şakaklarınıza da hafifçe uygulama yapmak yüze çok güzel bir derinlik katıyor. Ayrıca yüzü daha ince gösteriyor.
+Benefit Cosmetics hoola bronzlaştırıcı bittiğinde bir daha almayacağım bunun nedeni ise içerisinde 3 farklı paraben var. Genelde paraben içeren ürünler 2 farklı paraben içeriyor. Bunun içerisinde fazladan bir paraben çeşidi daha var. Paraben li ürünlerden her zaman kaçınıyorum. Bu nedenle bir daha ki sefere farklı bir markanın parabensiz bronzlaştırıcısını tercih edeceğim. 

Bu ürünün kullanım süresi kutusunda yazmıyor. İnternet sitesinde de yazmıyor ne yazık ki. Ben tahmini olarak 24 ay kullanım süresi vardır diye düşünüyorum.

Benefit Hoola bronzlaştırıcı 8 gr. +Sephora Türkiye den 95 TL'ye almıştım. Parabeni çok umursamayanlar +Sephora lardan bu bronzlaştırıcıyı alabilir.  

Hiç yorum yok: