3 Aralık 2013 Salı

EN İYİ EYELINER (Physicians Formula Eye Booster 2 in 1 Lash Boosting Eyeliner + Serum)

 Physicians Formula Eye Booster 2 in 1 Lash Boosting Eyeliner + Serum; ismi gerçekten de çok uzun. Bu eyeliner sadece bir eyeliner değil aynı zamanda kirpikleri besleme etkisi de var. Bu yüzden ikisi bir arada. Japon teknolojisi sayesinde bulaşma yapmıyor, uzun süre etkili ve suya dayanıklı.
Ürün; Hipoalerjenik, parabensiz, parfümsüz ve dermotolog onaylı. Ayrıca hassas gözler ve lens kullananlar için uygun.
Physicians formula ürünlerinin içerikleri genel olarak çok iyi. Bu eyeliner yalnızca içerik olarak değil kullanım açısından da son derece başarılı. Benim şimdiye kadar kullandığım en iyi eyeliner.


Kirpik besleme etkisini kirpiklerimde gözlemleyemedim ancak eyeliner olarak çok iyi. Öncelikle belirtmek gerekir fırçası uygulama yapmak için harika ne çubuk gibi çok sert ne de bulaşma yapacak kadar yumuşak. En acemi olanlar bile bu eyeliner'ı kolaylıkla uygulayabilirler İnanılmaz güzel bir formülü var. Kesinlikle bulaşma yapmıyor. Benim şimdiye kadar denediğim tüm eyeliner lar bulaşma yapıyordu. Sürdüğünüz anda hemen kuruyor. Gün boyu da kalıcılığı sabit. Saatler sonra bile eyeliner ım gözlerimde aynı belirginlikte duruyor. Bendeki siyah olan bir de bunun şeffaf olanı var. O sadece kirpikleri beslemek için.

Gördüğünüz gibi kalınlık olarak da çok ideal. 60 li yılların kalın eyeliner görüntüsünü vermiyor. Günlük kullanımda kirpik diplerinize belirginlik vermesi için incecik bir çizgi çekebilirsiniz.Kullanmadan önce çalkalamanız gerekiyor. İçerisinde minik bir bilye gibi bir şey var. Sallayınca sesini duyabiliyorsunuz.

 

Ben yukarıdaki fotoğrafta belirgin dursun diye üzerinden geçerek kalınlaştırdım. Normalde tek bir uygulamada çok daha ince bir çizgi elde edebiliyorsunuz. Gördüğünüz gibi oldukça da siyah duruyor. Göz kapaklarım düşük olduğu halde kesinlikle göz kapaklarıma bulaşma yapmıyor.
Temizlemesi de çok kolay waterproof olmasına karşın göz makyajı temizleme suyuyla hemen temizliyorum. Çıkarırken de bulaşma yapmıyor.

Bu eyeliner performansına göre oldukça hesaplı. Dermoeczanem den 4O TL'ye aldım. ( +Dermoeczanem) Yaklaşık 9 aydır. Kullanıyorum. Bitince tekrar alacağım.
Yorum Gönder