11 Ocak 2014 Cumartesi

Physicians Formula Airbrushing Kabuki Brush

 Physicians Formula ürünlerini çok sevdiğim malum. Physicians Formula fırça konusunda da beni yanıltmadı. Aslında bu markanın sanırım tek fırçası da bu kabuki fırça. Keşke başka fırçalarda üretseler. Daha önce Sigma Kabuki fırça setimden bahsetmiştim. Bu yazıma göz atmak isterseniz buraya tıklayın.

Malum genel olarak kaliteli  makyaj fırçaları çok pahalı. Özellikle kabuki fırçalar her markada en pahalı ürün. Ama Physicians Formula'nın bu fırçası oldukça makul fiyatlı sayılır. Fırçanın görünüşü de gerçekten çok güzel. En güzel fırçam. Rengine bayılıyorum :) Fırçanın sap kısmı oldukça uzun bu da fırçanın tutuşunu kolaylaştırıyor ve mükemmel bir tutuş sağlıyor.


Fırçanın kılları sentetik, alt tarafı beyaz,üst tarafı ise çok güzel bir turkuaz mavi. Kılları da oldukça yoğun. Ayrıca kılları yumuşacık. Son derece kaliteli bir fırça. Ben bu fırçayı pudralarım için kullanıyorum hem toz hem de katı pudralarda harika bir uygulama sağlıyor. Bare Minarals pudralarımı uygulamak için özellikle de Ready Foundation için harika bir fırça. Pudraların yüzümde kusursuz görünmesini sağlıyor. Pudra uygularken yüzümde boşluklar oluşmuyor. Bu fırça pudranın cildimle bütünleşmesini sağlıyor.

Hafta sonları fırçayı antibakteriyel sıvı sabunla yıkıyorum. Kılları hiç bozulmuyor. Bu fırçayı yaklaşık bir senedir kullanıyorum. Gördüğünüz gibi kıllarında hiçbir bozulma olmadı. Sadece fırça oldukça geniş olduğu için kuruması biraz uzun sürüyor. Ben bu fırçayı ineternetten sipariş etmiştim. Fiyatı 50 TL. Son kuruşuna kadar fiyatını hak eden bir ürün. Hatta kalitesine göre ucuz bile. Pudralarınız için sizde kaliteli bir fırça arıyorsanız mutlaka bu fırçayı deneyin derim.Hiç yorum yok: