14 Mart 2014 Cuma

AKRİLİK RUJ DÜZENLEYİCİ

Makyaj malzemelerinin özellikle de rujların düzenli bir biçimde gözümün önünde olması gerekiyor. Yoksa çoğunlukla ne renk rujum vardı, hangi markaydı  unutuyorum . Ruju bir köşeye atıyorum kalıyor orada.

Türkiye'de her yerde makyaj malzemesi bulabilirsiniz ancak makyaj malzemelerini saklama için gerekli olan düzenleyicileri hiçbir yerde bulamazsınız. Ben rujlarım için aldığım bu akrilik makyaj düzenleyicisini E-bay'den sipariş ettim. Satıcısı Çin'de idi. Fiyatı yaklaşık 5 $. Üstelik kargo ücreti de bedava. Yani bu ruj düzenleyici fonksiyonu gereği fiyat olarak çok uygun. E-bay üzerinden ödemesini  pay-pal hesabımla yaptım.Bu ruj düzenleyicisi 4 sıradan oluşuyor. Her bir sıra 6 ruj, tamamı ise toplamda 24 adet ruj alıyor. Benim için bu sayı şu an için yeterli. 


Gördüğünüz gibi şeffaf plastikten yapılmış. Ben rujlarımı tonlarına göre sıralıyorum. Örneğin ilk baştaki sıraya en çok kullandığım "Nude" rujlarımı, arka sırasına "Nude pink" rujlarımı, 3. sıraya ise şeftali, lila, pembe karışımı rujlarımı, en arka sıraya ise kırmızı tonlarındaki rujlarımı yerleştiriyorum. Dudak nemlendiricimi bile burada saklıyorum.

Sadece rujlarınızı değil, dudak parlatıcılarınızı da burada saklayabilirsiniz. Ben dudak parlatıcılarını en arka sıraya yerleştiriyorum.

Bence böyle bir ruj düzenleyici her bayana lazım. Makyajınızı çabuklaştırmanızı ve ruj süreceğiniz zaman hepsi gözünüzün önünde olduğu için daha kolay karar vermenizi sağlıyor.

Yalnız kabı çok geniş rujlar bölmelere sığmıyor. Benim bir Flormar rujum var. Kabı çok geniş ne yazık ki bu ruj düzenleyicisine sığmıyor.

Bu ruj düzenleyici ortalama 1 ayda elime ulaştı. İlgilenenlere duyrulur.

Hiç yorum yok: