10 Mart 2014 Pazartesi

MAC MINERALIZE WARM SOUL ALLIK


Daha önce hiç Mac allık kullanmadım. Mac mağazasına fırça almak için girmiştim. Mağazada dolanırken allıklar standında bu allık dikkatimi çekti. Gördüğüm anda rengine bayıldım. Klasik allık renklerinden hem çok farklı, hem yapısı da değişik. Sonra mağaza çalışanı makyöz, bu allığın Mac'in en popüler allıklarından biri olduğunu söyledi. Zaten mağazada da son bir tane kalmıştı. Bende hemen kendisini alıverdim.Bu renk "Warm Soul". Mac'in mineralize serisi ürünlerinden biri. Bu nedenle fiyat olarak diğer allıklarından daha pahalı. Çok doğal bir rengi var. Ben zaten genel olarak bu tarz allıkları daha çok beğeniyorum. Bu rengin en güzel özelliği her renk makyajla kullanılabilen doğal bir renk olması. Ben bu rengi bej-somon olarak tanımlıyorum. Ayrıca allığın içerisinde sarı ışıltılar var. Özellikle bronz tende harika duruyor. 

Mac warm soul benim en favori, vazgeçilmez allığım oldu. Pigmentasyonu yoğun değil. Fırçayı allık üzerinde gezdirmeniz gerekiyor.  


Allığın kalıcılığı oldukça iyi, hemen uçup gitmiyor. Ancak gün içerisinde taze görünümünü sağlamak için mutlaka tekrar uygulama gerektiriyor.

 
   Bu fotoğrafta elimde rengini görebilirsiniz. Çok tatlı bir rengi var gerçekten. Yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 75 TL civarında idi. 15 gr. Ama oldukça uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün olacaktır. Makyaj yapan herkesin makyaj çantasında böyle bir allık mutlaka bulunmalı diye düşünüyorum.

Hiç yorum yok: