10 Temmuz 2014 Perşembe

SIGMA BEAUTY ALIŞVERİŞİ


 Uzun bir aradan sonra nihayet yeni bir yazı ile karşınızdayım. Bugün ki yazımızın konusu makyaj fırçası markası olan Sigma Beauty'den yaptığım online alışveriş. Daha önce de Sigma Beauty'den Kabuki set alışverişi yapmış ve memnun kalmıştım.Bu fırçalarla ilgili yazıma bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Uzun zamandır Sigma göz karıştırma fırçalarından almak istiyordum. Malum Mac fırçalar çok daha pahalı. Fırsatını buldum ve internet sitesinden aşağıdaki ürünleri satın aldım.

E25 Blending brush
E35 Tapered Blending brush
E40 Tapered Blending brush
E80 Brow and Lash
Sigma Medium brow powder
Hediyem ise Sigma Spa Glow mini :)Aldığım fırçalar bunlar. Şahsen Ortadaki beyaz E35 ve siyah olan E40 arasında pek bir fark göremedim. Sadece fırçanın sapı daha uzun. Yine de çok güzel fırçalar. 


Fırçaları temizlemek için olan bu eldiven şeklindeki mini fırça temizleyici bu alışverişimin hediyesi. Açıkçası çok işime yarayacak. Gerçekten de böyle bir ürüne ihtiyacım vardı. Denedim fırçaları çok da iyi temizliyor.


Sigma'nın bu kaş farının rengini çok beğendim. Küllü bir rengi olduğu için kaşta çok doğal duruyor. Özellikle açık tonunu çok beğendim.


www.sigmabeauty.com adresinden yaptığım bu alışverişin toplamı 66 USD shipping ile birlikte toplam 88 USD'ye mal oldu bana. Yine de çok hesaplı bir alışveriş olduğunu düşünüyorum. Zira Mac'de bu fırçalardan bir tanesinin fiyatı ortalama 80 TL civarında olduğu düşünülürse Sigma'dan alışveriş yapmak daha hesaplı oldu. Üstelik kargom bir haftada elime ulaştı.

Hiç yorum yok: