19 Eylül 2015 Cumartesi

GRATİS 2015 KURBAN BAYRAMI İNDİRİMİ ALIŞVERİŞİM
Tüm kozmetik dünyasında mat likit ruj çılgınlığı başladı. The Balm'da mat likit ruj çıkınca dört gözle Türkiye'ye gelmesini ve indirime girmesini bekledim.

Neyse indirim başladığını duyunca kızımı da kapıp, koşa koşa eve en yakın, yürüme mesafesindeki Tuzla Marina Gratis'e gittim. The Balm Meet Matte Hughes seriden denemek istediğim üç rengin üçünü de buldum. Bir de Tony&Guy'da ki indirim den de yararlandım. Ben Kat Von D ve Anastasia Beverly Hills likit  rujları çok severek kullanıyorum. The Balm'dan farklı tonlardaki rujları almak istedim. Bu nedenle soldan sağa doğru Committed, Devoted ve Adoring renklerini aldım. Charming Kat Von D Lolita'ya benzediği için almadım zaten kalmamıştı da. Ben bu rujları çok beğendim. Swatclarıyla birlikte ayrıca bir yazı da inceleyeceğim. İndirimle fiyatları 20,90TL. 


Aslan kadını olmamdan kaynaklı olarak her zaman kabarık, havalı saçlara bayılırım. Tony&Guy ın bu hacim veren köpüğünü uzun zamandır denemek istiyordum. Bu köpükte de 10 TL indirim vardı. 29,90 TL'ye aldım. Deneyince yorumlarımı sizlerle paylaşacağım.

Siz neler aldınız bakalım? Sevgiler, şimdiden herkese hayırlı bayramlar
Yorum Gönder