30 Aralık 2015 Çarşamba

KIM KARDASHIAN'IN MAKYÖZÜNÜN KULLANDIĞI ÜRÜNLER

 Kim Kasdashian'ın makyözünü Instagram da takip ediyorum @makeupbumario. Çeşitli yerlerde makyaj seminerleri veriyor. Bu seminerlere katılanlar Youtube ve Instagram da Mario'nun Kim Kardashian'ın yüzünde kontür için +Benefit Türkiye in Hoola Bronzer ını kullandığını söylemişler. Bunun dışında başka bir ürün kullanmıyormuş.

Kim Kardashian'ın yüzüne elmacık kemiklerinin üzerine aydınlık vermek için ise yine Benefit Watts Up aydınlatıcıyı kullanıyormuş. Bende ikisi de var. Ve gerçekten ikisini de severek kullanıyorum.

Hoola Bronzer yanak kontüründe çok doğal duruyor. Pudra tozutmuyor. Ve uygulama yaparken çok kolay dağılıyor. Kışın bana biraz koyu geldiği için kışın kullanırken fırçayı sadece değdiriyorum.

Benefit Watts Up aydınlatıcının rengi çok güzel. Ten rengiyle çok uyumlu koyu bir krem kıvamında. Koyu şampanya rengi.
Ben bunu stick şeklinde direk yüzüme uygulamayı sevmiyorum. Yoksa kalıp gibi duruyor dağılmıyor. Parmağımı ucuna sürüp biraz ısıtıyorum. Daha sonra yanak üstlerime yedirerek uyguluyorum. Çok hoş bir aydınlık veriyor. Tek kötü yanı ambalajının kullanıma çok uygun olmaması.

 Tabii Makyöz acaba bu seminerlerde sadece sponsorluk amaçlı olarak mı bunu söyledi bilemem. Ama ben gerçekten bu iki üründen çok memnunum.

Yorum Gönder